Відкрито реєстрацію на курси «Основи нутриціології»

Відкрито реєстрацію на курси «Основи нутриціології» за оновленою програмою, які відбудуться з 5 по 9 грудня в online-форматі на платформі Zoom.

Для партнерів доступ до прямого ефіру (із запитаннями експертам), відеозаписів та презентацій вільний. Потрібна лише реєстрація.

На Вас чекає насичена програма від найяскравіших експертів 14 професіоналів поділяться з вами знаннями про нутриціологію. Повний перелік спікерів та тем шукайте на сторінці курсів .

Курси потрібні:
Для новачків. Повноцінне введення в дисципліну: розберемо основи нутриціології, навчимося розуміти потреби нашого організму, розбиратися в нутрицевтиках та спрямованості їхньої дії, застосовувати на практиці продукти компанії NSP.
Для досвідчених користувачів. Прокачаємо теми застосування дієтичних добавок у межах превентивної медицини. Пройдемо ключовими системами організму.

Презентації спікерів у форматі PDF та доступ до відеозапису необмежені за часом.
Участь для Партнерів безкоштовна, але сертифікат учасника від компанії Nature’s Sunshine (за бажанням) оплачується окремо та коштує еквівалент $15 в грн. (тількі карти Visa/MasterCard)

Посилання на сторінку курсів та реєстрацію https://nsp.academy/basics22/