Про компанію

Природа надає нам рішення - ми дбайливо збираємо їх у капсули

Nature's Sunshine Products

Американська компанія (на біржі Nasdaq: NATR) з 1972 року створює, виробляє та розповсюджує високоякісні дієтичні добавки та вітаміни. Філософія Nature's Sunshine – це турбота про здоров'я людей у ​​поєднанні із можливістю стабільного бізнесу. NSP - одна з найстаріших і провідних компаній в індустрії, бездоганна історія якої налічує вже 50 років.

Починаючи з 1972 року, компанія розробила 1200 унікальних формул продуктів для здоров'я. Ми постачаємо продукцію в понад 50 країн світу. Сьогодні ми маємо 258 постачальників, у яких ми замовляємо 867 натуральних компонентів.

За місяць ми виробляємо:

70 млн.

капсул

20 млн.

пігулок

1,8 млн.

стіків

1,3 млн.

готових продуктів

Ми випускаємо 60 000 готових продуктів на день та 1 мільйон 300 тисяч продуктів на місяць.

Компанія NSP заслужила міжнародне визнання, володіє унікальним виробничим комплексом та виробляє широкий асортимент фітопрепаратів та косметики.

Доступний старт

NSP – це можливість чудової кар'єри.

Ви можете розпочати свій бізнес уже сьогодні. На відміну від багатьох компаній, NSP не бере плати «за вхід». Немає жодних щорічних платежів партнерів компанії. Жодні інвестиції не потрібні для успішного старту.

Підтримка від компанії

Ми надаємо кожному партнеру необхідну інформаційну підтримку та якісні інтернет-сервіси. Усе необхідне для вашої роботи, підписання нових партнерів і технічну підтримку забезпечує nsp25.

Інформаційна розсилка знайомить вас із новинами компанії. Щотижня ми ділимося з нашими підписниками якісними рекламними матеріалами, які можна використовувати: презентаціями, інфографікою, банерами та картинками для соціальних мереж.

Партнери можуть замовити продукцію з доставкою, або придбати її в сервісних центрах у різних куточках України.
Експертний відділ пропонує щотижневі вебінари, освітню літературу, статті та презентації, які ви можете використати для просування продукції та бізнесу.

Продукція за унікальною ціною

Усі продукти пропонуються вам за унікальною ціною – це ціна партнерів компанії. Ніякі інвестиції для початку бізнесу не потрібні, немає мінімальних вимог щодо закупівлі або створення запасу продуктів. Просто підтримуйте своє здоров'я та здоров'я ваших близьких з продуктами NSP, і ваш бізнес будуватиметься сам по собі.

Залишковий дохід

Чи хотіли б ви мати власний бізнес з необмеженим потенціалом зростання? Коли ви створите бізнес в NSP, ви почнете отримувати залишковий щомісячний дохід. Маркетинг-план розроблений так, щоби винагородити вас за вашу діяльність як партнера у бізнесі й дає змогу досягти необмеженого залишкового доходу.

Бонуси та промоушени компанії

NSP щедро винагороджує партнерів за досягнення гарних результатів, з можливістю подорожувати по всьому світу коштом компанії! В компанії завжди діють кілька промоушенів, і ви можете отримувати додаткові грошові винагороди, подарунки, подорожі та справжнє визнання!

Експерти промисловості

Компанія Nature's Sunshine перша запропонувала помістити трави в капсули (інкапсулювати), і сьогодні NSP має широкий асортимент трав'яних, вітамінних та мінеральних добавок, асортимент засобів догляду за шкірою та лінійку декоративної косметики — продуктів для збереження краси та здоров'я.

NSP унікальна тим, що це одна з небагатьох компаній у МЛМ-індустрії, яка була стабільна й постійно розвивалася упродовж 50 років. Величезний досвід у виробничій сфері, чіткість у виконанні своїх зобов'язань разом із переконливими показниками фінансової стабільності та надійності — усе це робить бізнес-пропозицію NSP справді унікальною можливістю в створенні успішного бізнесу.