Глобальна лідерська конференція

Глобальна Лідерська Конференція – це унікальна можливість для партнерів у рангах від Лідера-Консультанта* разом із представниками компанії відвідати дивовижні міста світу, взяти участь у навчальних сесіях, святкових та екскурсійних програмах.

Міжнародна конференція дає можливість зустрітися у неформальній обстановці з колегами з різних країн, співробітниками корпоративного офісу NSP та спеціальними гостями, обмінятися досвідом, отримати нові знання.

Розповідь про цю поїздку стане стимулом для тих членів вашої команди, хто поки що не брав участі у подібному заході. За статистикою обсяги структур партнерів, які брали участь у лідерських конференціях, зростають швидше, ніж обсяги їх менш активних колег.

Лідерська конференція – це можливість познайомитись із продуктами, відвідати тренінги з бізнесу та школи лідерства. Неймовірно цікава культурна програма, розваги – це ГЛК! За останні роки наші партнери побували у Хорватії, Італії, Чехії, Росії (Сочі) та Угорщині.

Участь у Глобальній Лідерській Конференції – найкращий спосіб дати новий поштовх вашому бізнесу та надихнути структуру дистриб'юторів.

*Компанія залишає за собою право дозволити участь у конференції активним Лідерам-Асистентам (розглядається в індивідуальному порядку).

Актуально:

Умови промоції «Додаткова кваліфікація на поїздку ГЛК 2023»
Переможці промо на ГЛК 2022