Правила роботи в Інтернеті

Вимоги до веб-ресурсу партнера Nature's Sunshine та роботи в інтернеті

Розділ 1. Вимоги до веб-ресурсу партнера Nature's Sunshine

 1. Незалежний партнер Nature's Sunshine не може діяти від імені компанії.
 2. Партнер NSP може створювати власний сайт (блог, сторінки в соціальних мережах, контекстну рекламу, мобільний додаток) за умови, що ці носії дають чітко зрозуміти, що вони не є офіційними сайтами, сторінками компанії у мережі. Слово "офіційний" не повинно бути використане на ваших сторінках.
 3. Сайти та інші ресурси не повинні візуально імітувати офіційний сайт та інші веб-ресурси компанії, тобто бути з ними схожими до ступеня змішування.
 4. Назва (ім'я домену) сайту партнера компанії не повинна імітувати адреси офіційних сайтів і сервісів компанії naturessunshine.com.ua, natr.com.ua, nsp.ua, nsp.com.ua, nsp25.net, nsp25.com, nsp.academy, (бути настільки схожою, що це вводить в оману споживача).
  Також це правило стосується URL сторінок партнера в соцмережах.
 5. Неприпустиме використання логотипу NSP без вказівки, що автор сторінки чи сайту є незалежним партнером (Independent Partner). Наприклад, збоку від логотипу компанії чи під ним має бути написано: Independent Partner Шевченко Олександр. Розмір підпису повинен бути не менше ніж 2/3 розміру шрифту в написанні компанії або не менше 1/3 розміру логотипу компанії.
 6. На головній (першій) сторінці будь-якого веб-ресурсу (сайт, блог, сторінка чи група в соціальних мережах) або в рекламній кампанії має бути видима, очевидно помітна інформація про те, хто власник цього ресурсу.
 7. Якщо сайт або інший інтернет-ресурс належить сервісному центру, має бути вказано номер СЦ та місто, в якому він зареєстрований.
 8. При використанні логотипу або торгової марки NSP на сторінках веб-ресурсу, інформація про власника повинна знаходитися в безпосередній близькості від корпоративної символіки.
 9. Контакти партнера (прізвище, ім'я, електронна адреса та телефон) мають бути легко доступними для відвідувачів сайту (сторінки).
 10. Якщо на сайті партнера є опція реєстрації, то в цьому місці сайту також має бути видима і очевидно помітна інформація про те, що реєстрація ініціюється партнером NSP, а не самою компанією: наприклад, «Реєстрація в команду Шевченко О.».
 11. Сайт СЦ не може містити пропозиції щодо реєстрації в якості партнера NSP.
 12. При копіюванні матеріалів з офіційних інтернет-ресурсів NSP на свої сайти (блоги, сторінки) посилання на джерело матеріалів є обов'язковим.

Правила цього розділу не поширюються на особисті сторінки, блоги та сайти партнерів NSP, які не мають відношення до діяльності партнерів в NSP.

Розділ 2. Продаж продукції на сторонніх ресурсах

 1. Заборонено продавати продукцію компанії Nature's Sunshine на маркетплейсах (маркетплейс – це торговий майданчик, який продає товари та послуги різних продавців через Інтернет).
 2. Заборонено продавати продукцію компанії Nature's Sunshine на інтернет-сервісах для розміщення оголошень (таких як OLX та інші аналогічні майданчики).

Розділ 3. Інформація про ціни

  1. Вартість продукції на сайті партнера або сервісного центру повинна бути не нижчою за роздрібну ціну за курсом, встановленим на сайті офіційної служби доставки nsp.сom.ua
  2. Будь-який інтернет-ресурс наших партнерів може надавати партнерські ціни лише після укладання партнерської угоди. Публікувати партнерські ціни в загальному доступі заборонено.
  3. Для залучення нових партнерів в компанію на сайтах та в соцмережах можна використовувати лише таке формулювання: «Для партнерів компанії діє спеціальна партнерська ціна».
  4. Незалежні партнери можуть надавати інформацію про партнерську ціну та/або розмір знижки від роздрібної ціни тільки своїм діючим клієнтам, партнерам, що стоять нижче, при особистому спілкуванні. Поняття «особисте спілкування» передбачає: особистий дзвінок, листування ел. поштою, у месенджерах чи розмову.
  5. Публікацію партнерських цін та інформації про знижки заборонено. Незалежні партнери не можуть надавати інформацію про партнерські ціни та/або розмірі знижки від роздрібної ціни для широкої аудиторії, тобто людям, які раніше не мали контактів із незалежним партнером, що розміщує інформацію.

Розділ 4. Платні тренінги

 1. Незалежний партнер компанії Nature's Sunshine не може діяти від імені компанії.
 2. Незалежний партнер Nature's Sunshine не може проводити від імені компанії платні тренінги або вебінари для партнерів не своєї структури.
 3. Незалежний партнер Nature's Sunshine не може від імені компанії давати рекламу платних тренінгів, а також платних консультацій та будь-яких інших платних послуг партнерам не своєї структури.

Розділ 5. Заходи незалежних партнерів

Незалежні партнери можуть проводити відкриті мотиваційні заходи, фестивалі із запрошенням партнерів інших структур. При цьому необхідно чітко інформувати потенційних учасників, що захід проводиться незалежним партнером, а не компанією. У рекламних матеріалах (афішах, банерах, квитках тощо) подібних заходів незалежних партнерів необхідно використовувати логотип Independent Partner, якщо інше не погоджено з представництвом компанії.

Запобіжні заходи для порушників
У разі порушення правил, компанія Nature's Sunshine залишає за собою право припинити взаємодію з СЦ або термінувати контракт партнера.