Нові директори

Вітаємо нових директорів!
belovi

Бєлови
Вікторія та Михайло

Члени Ради Директорів

Грудень 2021

Ми прийшли в компанію NSP восени 2002 року.
Вікторія була економістом-аналітиком та головним бухгалтером і мріяла по-справжньому бути корисною людям.
Син Михайло, студент 1 курсу Харківського національного університету, переможець олімпіад з економіки, член Малої Академії Наук, запропонував знайти гідного виробника для здоров'я сім'ї.
Зробивши ретельний аналіз складу аптечних фітопрепаратів та продукції мережевих компаній, зупинили свій вибір на NSP. Унікальність NSP – у високій якості сировини та вигідній ціні продукції у перерахунку на вміст активного компонента в 1 капсулі!
Дізнавшись про м'який і щедрий маркетинг компанії, вирішили спробувати «старт за 1$».
Завдяки NSP ми майже відразу потрапили на острови своєї мрії: перша подорож Михайла в 19 років - на Канарські острови за промоушеном, а у Вікторії - на Кіпр. А потім сотні людей нашої структури побували на міжнародних конференціях NSP та побачили багато країн!
Ми підготували та провели понад 20 великих фестивалів для структур у регіонах.
Досягнення рангу ЧСД – це результат багаторічних зусиль у допомозі багатьом тисячам людей. А для 7 директорів та понад 500 лідерських груп у різних поколіннях нашої структури це стало ще й добрим основним чи додатковим доходом.

Директор-консультант

Листопад 2021

В компанії я з 2002 року. Коли я познайомилась з NSP та МЛМ, ні до бізнесу, ні до підприємництва я не мала жодного стосунку.
Я багато займалася саморозвитком, читала, відвідувала заходи компанії, вивчала та впроваджувала різні методи роботи. Паралельно мій бізнес зростав та почав приносити плоди.
Наша команда – це найбільша цінність. Ми всі об'єднані однією метою – допомагати людям бути здоровішими та активнішими і разом будувати свій власний бізнес, в рамках компанії NSP.
Тому наша місія як магніт притягує в компанію людей, для яких важливі ті ж життєві цінності.

shkrobot

Шкробот Олена

latinik

Латинник
Руслан та Ірина

Директори-Консультанти

Травень 2021
Ми зі Львова. Наше знайомство з NSP розпочалося у 2006 році, коли були студентами медичного університету. Прийшли в компанію заробити 100$ на весілля і на той момент навіть не насмілювалися мріяти про життя, яким сьогодні живемо.
У процесі заробітку 100$ отримали фантастичний результат по здоров'ю у мами. Закінчили ми університет з доходом майже 900$ ( 2007рік ) та купівлею власного авто із салону.
Так із студентської парти ми стали бізнесменами...
Пройшло більше 16 років... NSP залишається набагато більшим, аніж просто бізнес. За цей час ми створили сім'ю, у нас народилися синочок та донечка. Ми щодня дякуємо Богу за те, що дає нам учителів, сили, вміння та бачення вести свою команду вперед, до нових вершин та перемог.

Директори-Асистенти

Листопад 2020

За плечима 2 вищі освіти: педагогічна та медична. Вивчення психології, філософії, духовних законів життя.
В 46 років я кардинально змінила своє життя, переїхала до іншого міста і все почала з нуля.
Зустріч із компанією – це як дар згори. Я довгі роки шукала дієвих методів оздоровлення, і я їх знайшла. І ось уже 15 років доктор-діагност, нутріціолог. Сотні щасливих та вдячних пацієнтів, просто доленосні результати.
З'явилась команда, яскраві, сильні люди, свій центр у Борисполі.
Сьогодні мені всього 61. Я почуваюся так, як не відчувала у 25. Мої діти – моя любов та гордість, справжні прихильники ЗОЖ. У мене 5 чудових онуків. Моїм батькам по 89, вони сповнені сил і щасливі. Це найбільша моя перемога з NSP!

ivanuk

Іванюк
Олена та Олександра