Філософія Bremani Care

Компанія Nature's Sunshine представляє інноваційну лінійку італійської косметики, що омолоджує, для домашнього догляду на професійному рівні!

Надійний партнер Nature's Sunshine

Продукти Bremani Care з догляду за обличчям, тілом та волоссям ми виробляємо в Італії та гарантуємо бездоганну якість.

Неподалік Мілана, поруч із мальовничим озером Комо, в екологічно чистому куточку Італії розташувався завод Cosmint. Компанія Nature's Sunshine невипадково обрала цього партнера. Чому ми довірили йому створення лінійки продуктів для догляду Bremani Care?

Cosmint – досвідчений професіонал, який працює на міжнародному ринку понад двадцять років. У 2017 році він увійшов до Intercos Group – міжнародного косметичного холдингу, який об'єднав 11 дослідницьких центрів та виробничі майданчики у 15 країнах світу. Тут виробляють свої торгові марки багато успішних косметичних компаній.

Ставка на дослідження та інновації. Лабораторії – гордість Cosmint та ключ до того, щоб залишатися лідером у сфері технологій, при цьому відповідаючи найвищим стандартам якості.

Суворий відбір постачальників та сировини – непорушний пріоритет італійського виробництва, співзвучний з основним принципом Nature's Sunshine.

Тестування на кожному етапі від розробки формули до кінцевого продукту та дотримання суворих європейських норм виробництва.

Безкомпромісна якість, міжнародна команда професіоналів, турбота про навколишнє середовище, акцент на натуральність формул та першокласний сервіс – усі ці принципи лежать в основі роботи Cosmint, нового та серйозного партнера Nature's Sunshine.

Сертифікат GMP

Омолоджуючі засоби BREMANI CARE - Запорука краси і здоров'я вашої шкіри

Філософія Bremani Care полягає у використанні інноваційних технологій для створення найсучасніших люксових рецептур, що дають змогу продовжити молодість. Унікальні розробки італійських експертів спрямовані на створення продуктів, що сприяють регенерації клітин шкіри, відновленню її здоров'я та приголомшливого зовнішнього вигляду – того, що дозволяє жінці бути впевненою у собі!

Продукти Bremani care розроблені ексклюзивно для Nature's Sunshine та виготовлені на високотехнологічному підприємстві зі світовим ім'ям у модній столиці Італії – Мілані, командою досвідчених біохіміків та косметологів.

Висока концентрація натуральних активних компонентів забезпечує глибину впливу засобів на всі шари шкіри, стимулює синтез еластину та колагену в дермі, запускає процеси оновлення та омолодження клітин.

Лінія Bremani Care представляє новий підхід до догляду за шкірою та обличчям. У короткий термін ви досягнете відновлення м'якості, пружності та сяйва «втомлених» шкіряних покривів і запустіть програму «перезавантаження» клітин.

Bremani Care – люксовий догляд останнього покоління, справжній еліксир для молодості та сяйва вашої шкіри.

У нашій базовій лінійці продуктів, створених на основі природних компонентів, що омолоджують, ми пропонуємо:

  • міцелярний гель для вмивання;
  • універсальний засіб, що очищає;
  • серію кремів для обличчя, які наповнюють вашу шкіру здоров'ям вдень та вночі;
  • креми для догляду за шкірою навколо очей, спрямовані на боротьбу з ознаками старіння та втоми;
  • розкішну універсальну маску для лиця, що посилює комплексну дію вашого індивідуального догляду;
  • 2 антивікові сироватки.

Поєднуйте засоби для догляду залежно від типу вашої шкіри та сезонних особливостей. Ми створили для цього серію формул, збагачених дієвими, сучасними антивіковими та зволожуючими компонентами. Приємні за тактильними відчуттями, ніжні текстури кремів дбатимуть про вашу шкіру цілий рік, уповільнюючи процеси старіння.

Матеріали на тему:

Презентація Bremani Care