Відгуки про конференцію в Трускавці

З 28 по 30 січня 2022 року у Трускавці успішно пройшла конференція «Sunshine PRO_СВІТЛО», яка була організована Директором-консультантом Оленою Шкробот на честь закриття нового рангу. Захід пройшов під девізом «Разом ми сила!». Ми зібрали близько 90 партнерів нашої команди з різних міст України та Польщі, експертів-нутриціологів, професіоналів своєї справи.

Наші спікери ділилися ексклюзивними доробками та унікальним досвідом багаторічної співпраці з NSP. Говорили про можливості, які пропонує компанія, про її переваги, гарантії якості продукції, про те, як бажання перетворювати на цілі та реалізовувати, про те, як улюблена справа може перетворитися на успіх усього життя. І, звичайно, СПА-зона готелю, неформальне спілкування, сімейний відпочинок, оскільки багато хто приїхав сім'ями.

Ось деякі відгуки учасників:

«Ульотно, надихаюче, радісно, ​​приголомшливо! Цікаво та свіжо. Загалом було добре! Дякую своїй улюбленій команді NSP! З нетерпінням чекаю на нові зустрічі!» - Наталія Бєлякова, Лідер (Київ).

«Не встигли ми роз'їхатися своїми містами, як знову хочеться поринути в цю атмосферу. Я отримала колосальний заряд енергії та позитиву, насолоджувалася кожною миттю цієї події. Дякую ЧРД Олегу Нижегородцеву за «Правила на кожен день», Олену Шкробот за «Презентацію компанії NSP для улюблених клієнтів», Анжелу Велику за «Утеплення клієнтів» і всіх за ваші знання, поради та емоції. З максимальною користю я прожила ці кілька днів в оточенні молодої команди! Ви такі класні, я вас усіх дуже люблю, вірю у вас і багато чого у вас навчаюсь!» - Олена Бібікова, Лідер-менеджер (Нікополь).

Переглянути фотографії із заходу