Відгуки про Міжнародну Бізнес-Академію

18-25 жовтня 2021 року відбулася перша Міжнародна Бізнес-Академія (IBA), яка була організована Директорами компанії Nature's Sunshine.

Відгуки учасників IBA.

Більше року тому Андрій та Тетяна Смоляги запропонували цю ідею. І ось вона здійснилася. Прийняти рішення та полетіти до Туреччини було нелегко. На шляху нас із Олександрою (моя дружина) чекало безліч труднощів. Але я собі сказав: Це можливо. І ми це зробили! Ми чудово провели час у класному готелі Spice 5*, завели нових друзів, побачили, як працюють найкращі у мережевій індустрії. Було багато спілкування, усмішок, теплоти, вечірніх посиденьок у лобі. Я вперше стрибнув з корабля в море – було страшно, але це зробив. І піднявся на мотодельтаплані у небо – побачив усю красу зверху.

Два дні конференції пройшли на одному подиху та на високому рівні, було видно, як команда організаторів докладала зусиль. У вас це вийшло на 100%!
Андрій Герасимов, Лідер-асистент, Суми

Ця поїздка ще раз підтвердила, що NSP – справді велика та дружна сім'я, у якій допомагають, розкривають та підтримують один одного. Ми всі такі класні та несемо такі чудові можливості у світ! Дякую за організацію цього заходу та за те, що показуєте такий приклад.
Лариса Зубаль

Моя третя конференція на морі. Як же радий, що відвідав її! У процесі подорожі відбулася та відбувається внутрішня трансформація. «Переварюю» сильні виступи тих, за ким стежу в Інстаграмі: К. Філіп, Є. Дідик. Вдячний, що вдалося познайомитися особисто з їхнім спонсором та поспілкуватися за обідом. Це дуже цінний досвід. Велика подяка організаторам IBA, до зустрічі на майбутніх заходах.
Сергій Марчук

Дякую Андрію та Тетяні за чудово організовану та майстерно проведену конференцію. Ви приклад для наслідування. Дякую спікерам, у кожного була важлива тема. І, звичайно, дякую за запрошення, дуже важливо те, що конференцію змогли відвідати Лідери та Директори з різних структур. Дякую за привітність та теплоту, за позитив та натхнення!
Заріна Сакіс

Коли їхав, не уявляв, що почую та побачу. Але було круто! З багатьма ближче познайомився, наживо почув багато історій із життя звичайних людей. Мене настільки зігріла атмосфера та обстановка нашої конференції та загалом відпочинок, що я вже не хочу пропускати жодного заходу. Дуже хочу досягати йти далі та розширювати межі своєї команди! Всім величезне-велике спасибі!
Євгеній Липський

Як же не вистачало мені такого заходу. Попереднього разу була на Корфу у 2016 році, 5 років тому. Хочу подякувати моїм спонсорам за ту атмосферу, яку вони вміють створювати майстерно. Хочу висловити величезну подяку всім без винятку спікерам – все було на повній довірі та з такою енергією, що емоції зашкалювали. Чудова погода, краса навколо, спілкування, смачна їжа – як це все надихає! Хочеться наступного разу показати все своїм новим лідерам. За роботу, друзі!
Інна Казакова

На цій конференції було особливо багато молоді: дівчат красивих, хлопців, маленьких дітей. Хочеться працювати із молоддю! Подяка всім спікерам за два навчальні дні. Подяка від серця вам, з вами було легко, весело.
Тетяна Ликова

Хлопці, ви нереальні! Дякую за непередавані емоції, за чудову організацію, за позитивний настрій, теплу атмосферу, незабутні зустрічі та яскраву подорож.
Тетяна Титова